10 Eylül 2020

Eczacıbaşı Kültür-Sanat Kart'lılar hayatlarına sanat katıyor.

COVID-19 salgını nedeniyle kültür-sanat etkinliklerine ara verilmesinin ardından 2020 Haziran’ında başlayan kontrollü normalleşme süreciyle birlikte İstanbul Modern ve İstanbul Kültür Sanat Vakfı da sanatseverlerle tekrar buluşmaya başladı.

Eczacıbaşı Topluluğu tarafından gençlerin kültür-sanata erişimini artırmak adına hayata geçirilen Eczacıbaşı Kültür Sanat Kart projesi kapsamında her yıl 2000 üniversiteliye hediye edilen, İKSV’nin düzenlediği tüm etkinliklerde ve İstanbul Modern’e ziyarette kullanabilen 250 TL değerindeki kartın bu yılki sahipleri de kartlarını kullanarak etkinliklerde yerini almaya başladı.

Eczacıbaşı Kültür-Sanat Kartlılar, artık kartlarını kullanarak İstanbul Modern'in sergilerini gezebiliyor ve İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV)’nin açık hava mekânlarda gerçekleştirdiği festival etkinliklerine katılabiliyor. Ayrıca kart sahipleri, İKSV’nin dijital platformu online.iksv.org üzerinden gerçekleşecek çevrimiçi etkinliklere de kartlarını kullanarak bilet alabilecek ve festival keyfini evlerinden de yaşayabilecek.

İstanbul Modern sergileri, İKSV festivalleri ve çevrimiçi etkinliklerle ilgili güncel bilgilere ulaşmak, kart sahiplerine sunulan özel fırsatlardan haberdar olmak isteyen Eczacıbaşı Kültür Sanat Kartlılar, e-posta adreslerine gönderilen e-bültenleri takip edebilir.