ECZACIBAŞI
KÜLTÜR SANAT KART
NEDİR?

Eczacıbaşı Topluluğu’nun, öğrenimini Türkiye’de, YÖK’e bağlı üniversitelerde sürdüren 18-25 yaş arası üniversite öğrencilerine hediye ettiği bir karttır.

Eczacıbaşı Topluluğu’nun, kuruluşunun 75. yılında hayata geçirdiği Eczacıbaşı Kültür Sanat Kart Türkiye’de eğitim hayatını sürdüren üniversite öğrencilerinin kültür-sanat etkinliklerine erişimini artırmayı amaçlamaktadır.

Eczacıbaşı Kültür Sanat Kart tek seferde ya da birden fazla etkinlikte bilet almak için kullanılabilir. Kültür Sanat Kart ile her etkinlik için en fazla iki (2) adet bilet alınabilir. Bilet alınacak ikinci kişinin de öğrenci olması ve etkinliğe kart sahibiyle birlikte gelmesi gerekmektedir.

Dr. Nejat F. Eczacıbaşı tarafından 1942’de temelleri atılan, başta yapı ürünleri, tüketim ürünleri ve sağlık alanlarında, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik olarak faaliyet gösteren, Türkiye’nin önde gelen sanayi topluluklarından biri olan Eczacıbaşı Topluluğu’nun gençlerin hayatına daha fazla sanat katabilmesi için desteği önümüzdeki yıllarda da devam edecek.